Skip to main content

Bevrijdingsfeest Farmsum

Sorry, this activity is not available anymore

Farmsum

Op 5 mei vindt er op en rond het Pijpplein een Bevrijdingsfeest plaats. De organisatie is in handen van Stichting Werkgroep 5 mei viering. Elk jaar organiseren zij een braderie en vlooienmarkt, omlijst met livemuziek.

Take a look

Het feest wordt geopend door de burgemeester, waarna de vlaggen gehesen worden en aansluitend ontsteekt de burgemeester het Bevrijdingsvuur. Daarmee begint ook de braderie, vlooienmarkt en het muziekprogramma. Dit jaar zullen ondermeer muziekvereniging Koningin Wilhelmina, met gastzanger Theo Driessen, Doekegat piratenkoor en Edwin Jongedijk optredens verzorgen.
In het kader van de festiviteiten rond 80 jaar Bevrijding, zal aan het eind van het Bevrijdingsfeest, de Pockettour aankomen en zullen de Pipebands rond 17.30 uur nog een optreden geven op het Pijpplein.

When
t/m 5 mei
Distance to your location

Here you will find Bevrijdingsfeest Farmsum

Op en rond het Pijpplein
Pijpplein
9936 CJ Farmsum
Plan your route

from your location


Don't miss a thing!

Receive the latest news, the best stories and the best routes from VisitWadden.