Het Spijslokaal

Warffum

Het Spijslokaal is gevestigd in de sfeervolle oude bewaarschool met verbouwde nostalgische gymzaal van het Openluchtluchtmuseum het Hoogeland in Warffum en beschikt over een heerlijk terras met tuin.

Hier schon mal ein Vorgeschmack

Het Spijslokaal is gevestigd in de sfeervolle oude bewaarschool met verbouwde nostalgische gymzaal van het Openluchtluchtmuseum het Hoogeland in Warffum en beschikt over een heerlijk terras met tuin.

Dit Rijksmonument is in 1903 gebouwd, samen met de gymzaal die in hetzelfde pand is ondergebracht. In de bewaarschool werden jonge kinderen, in de leeftijd van 4-6 jaar opgevangen om op speelse wijze kennis te maken met het onderwijs. De gymzaal, waarin nu de multifunctionele zaal is ondergebracht, is gebouwd op initiatief van de gemeente. 

In Het Spijslokaal kan je genieten van een heerlijk kopje koffie met taart, een lunch, borrel en een diner in de weekenden. Regelmatig zijn in het Spijslokaal prachtige exposities te bezichtigen en je kan je bezoek aan het Spijslokaal ook combineren met een bezoek aan het mooie Openluchtmuseum het Hoogeland.

Iets te vieren of vergaderen? Voor feesten en partijen, vergaderingen, bruiloften, lezingen, lunches & diners op afspraak ben je van harte welkom? Hiervoor kun je geheel vrijblijvend een offerte aanvragen!

Het Spijslokaal heeft een eigen ingang aan het Oosterkerkpad 3, ligt op loopafstand van het station Warffum en is goed bereikbaar voor mindervaliden. 

Graag tot ziens in Het Spijslokaal! 

Entfernung zu Ihrem Standort

Hier finden Sie Het Spijslokaal

Oosterkerkpad 3
9989 AH Warffum
Route planen

vanaf jouw locatie


Verpasse nichts!

Erhalten Sie die neuesten Nachrichten, die besten Geschichten und die besten Routen von VisitWadden.