Refugio: Sint-Jacobiparochie

Sint-Jacobiparochie

De opvallende kerk van Sint-Jacobiparochie is al enkele decennia in gebruik als cultureel centrum voor regio Het Bildt. Er vinden allerlei soorten concerten, vergaderingen en andere bijeenkomsten in deze kerk plaats. 

Hier schon mal ein Vorgeschmack

Overnachten in de kerk

Uiterst simpel maar hoogst bijzonder.

De opvallende Groate Kerk van Sint-Jacobiparochie is al enkele decennia in gebruik als cultureel centrum voor regio Het Bildt. Er vinden allerlei soorten concerten, vergaderingen en andere bijeenkomsten in deze kerk plaats. 

Je kunt je Ziltepad ervaring nog mooier maken door overnachten in de kerk. Je slaapt als een echte pelgrim, ook wel bekend als het refugio concept: uiterst simpel, maar hoogst bijzonder. Slapen doe je op een stretcher én er is alleen koud water en een toilet. Je moet dus wel zelf je slaapspullen meenemen. De refugio overnachting wordt gerund door vrijwilligers uit het dorp. Sommigen zijn ook bereid om een ontbijt of warme maaltijd te maken. Overleg met ze wat mogelijk is bij het maken van je reservering.

Een overnachting in kost €20,00 euro per persoon. Met deze bijdrage steun je deze kerk in dit dorp.

Reserveren
Om te reserveren in de Groate Kerk van Sint-Jacobiparochie, kun je contact opnemen met de onderstaande contactpersoon van de kerk. 

Griet Hoekstra: 0518-401512

Entfernung zu Ihrem Standort

Verpasse nichts!

Erhalten Sie die neuesten Nachrichten, die besten Geschichten und die besten Routen von VisitWadden.