Ga naar inhoud

Theeproeverij - door theesommelier Linda Appelman van Mevrouw Cha

Den Helder

Ontdek pure theeën uit China, Japan en meer tijdens deze smaakvolle proeverij.

Neem alvast een kijkje

Laat je verrassen door de wereld van échte thee. Tijdens deze middag neem je een duik in de geuren, smaken en verhalen achter thee. Theesommelier Linda Appelman reist elk jaar naar theelanden als China, Japan en Zuid-Afrika. Ze selecteert daar thee met karakter, direct van de bron.

Proef met aandacht

Tijdens deze proeverij laat Linda je kennismaken met verschillende theesoorten uit haar assortiment van Mevrouw Cha. Verwacht geen smaakjes of kunstmatige toevoegingen, maar pure thee met een verhaal. Elk kopje is anders, dankzij het klimaat, de bodem en het vakmanschap van de theeboer.

Thee én hapjes

De thee wordt gecombineerd met kleine, verfijnde hapjes van Restaurant Stoom. Dat tilt je smaakbeleving naar een hoger niveau. Je leert proeven, ontdekken én genieten.

Voor nieuwsgierige genieters

Ben je benieuwd naar herkomst, traditie en smaak? Dan wil je dit niet missen. Deze middag is perfect voor wie duurzaam leeft, openstaat voor nieuwe ervaringen en graag bewust geniet.

  • Zaterdag 18 april 2026 om 14.30 uur
Wanneer
18 april
Afstand tot jouw locatie

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.