Ga naar inhoud

Wandel de Halve van Den Helder 2026

Den Helder

Beleef Den Helder op je eigen tempo: wandel 21,1 kilometer door stad en natuur

Langzaam is ook sportief

Zaterdag 11 april wandel je de vernieuwde route van De Halve van Den Helder. Geen stopwatch, geen haast, wel 21,1 kilometer natuur, dijk, duin en stad. Start op Willemsoord, ontdek de Donkere Duinen, wandel langs het Marsdiep en eindig waar je begon – vol voldoening.

Eén route, eindeloos uitzicht

De wandeltocht volgt dezelfde prachtige route als de hardlopers. Onderweg geniet je van de Grafelijkheidsduinen, de Zeedijk, het bosgebied bij Duinoord en het bruisende stadshart. Neem je tijd, maak foto’s en ervaar Den Helder in bloei.

Wandelen doe je samen

Alle deelnemers starten op Willemsoord, bij Theater De Kampanje. De route is duidelijk aangegeven. Onderweg zijn er verzorgingsposten met water en ondersteuning. Of je nu met vrienden loopt of solo, je staat er nooit alleen voor.

  • Vrijdag 10 april 2026
Wanneer
10 april
Afstand tot jouw locatie

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.