OWVS De Aquanauten
Den Helder
Duiken én onderwaterhockey? Sluit je aan bij dé duikclub van Den Helder
Neem alvast een kijkje
Duikvereniging De Aquanauten is al jarenlang dé plek voor onderwatersport in Den Helder. De club bestaat uit meer dan 60 leden en is daarmee de grootste en oudste duikvereniging in de gemeente.
Duiken voor elk niveau
Of je nu beginner bent of al gevorderd, bij De Aquanauten volg je trainingen, opleidingen en conditiezwemmen in zwembad Het Heersdiep. Ook de theorielessen zijn goed geregeld, met een eigen ruimte op het zwembadterrein.
Unieke combinatie: ook onderwaterhockey
Naast duiken biedt de vereniging ook onderwaterhockey aan. Elke woensdagavond is er training, gevolgd door een gezellige nazit in lesruimte Atlantis. Sport en sociaal gaan hier hand in hand.
Duiken in de toren en daarbuiten
Regelmatig zijn er duiken in de duiktoren, meestal op zondagochtend. De actuele agenda met duikdata vind je op de website. Meedoen? Neem contact op en ervaar de onderwaterwereld zelf.
Hier vind je OWVS De Aquanauten
Zwembad het HeersdiepHet Nieuwe Diep 2
1784 EA Den Helder Plan je route naar OWVS De Aquanauten
vanaf jouw locatie