Ga naar inhoud

Hotel de Posthoorn

Dokkum

Stap binnen in ons hotel, waar elke hoek sinds 1568 zijn eigen verhaal vertelt. Met 34 kamers, van comfortabele kamers tot ruime familiekamers, hebben we voor iedereen die in Dokkum wil overnachten een fijne plek.

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 4 foto's

Midden in het centrum van het historische stadje Dokkum kan men al meer dan 425 jaar de gastvrijheid van het noorden ervaren bij de Posthoorn.

Wil je wakker worden in een van onze 14 hotelkamers in het karakteristieke Pakhuis? Of kies je voor de sfeer van een van de 3 hotelkamers in het stadshuisje ‘de Halve Maen’, beide op slechts een korte wandeling van 25 meter van het hoofdgebouw (17 hotelkamers).

We hebben de beschikking over 1-persoonskamers, standaard 2-persoonskamers, luxe 2-persoonskamers, 3-persoonskamers en 4-persooonkamers. Waar je ook verblijft, elke kamer is compleet uitgerust met kabeltelevisie, een eigen badkamer met toilet, bad en/of douche en koffie/thee faciliteiten. En in het hele hotel, alle gebouwen is gratis WiFi voor onze gasten beschikbaar.

Ook voor een hapje en drankje kun je terecht bij restaurant De Posthoorn. Begin de dag met een ontbijt, kom langs voor een lunch, borrel of high tea of schuif ’s avonds aan voor het diner. 

Openingstijden
Nu geopend
Afstand tot jouw locatie

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.