Ga naar inhoud

Apostolisch Genootschap

Den Helder

Religieus erfgoed met actieve rol in de Helderse samenleving

Neem alvast een kijkje

Het Apostolisch Genootschap bestaat al sinds 1882 in Den Helder. De huidige kerk aan de Sumatrastraat werd gebouwd in 1937 en vormt sindsdien een plek voor verbinding, inspiratie en zingeving.

Kerkgebouw uit het interbellum

De kerk is ontworpen door architect Tiemstra en herkenbaar aan de dakruiter. In 1999 werd het gebouw uitgebreid aan de voor- en rechterzijgevel. De ligging aan een plantsoen geeft het gebouw een open en toegankelijke uitstraling. Tijdens Open Monumentendag is de kerk voor publiek te bezoeken.

Geloof in verbinding

De gemeenschap is actief en betrokken. Wekelijks vinden er erediensten, jeugdbijeenkomsten en koorrepetities plaats. Alles draait om onderlinge verantwoordelijkheid en zorg voor de omgeving. Het gebouw wordt onderhouden door vrijwilligers uit de gemeenschap.

Afstand tot jouw locatie

Hier vind je Apostolisch Genootschap

Apostolisch Genootschap
Sumatrastraat 16
1781 HC Den Helder
Plan je route naar Apostolisch Genootschap

vanaf jouw locatie


Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.