Ga naar inhoud

Stekkersloep

Appingedam

Ontdek Eemsdelta vanaf het water met de Stekkersloep. Deze elektrische sloep vaart stil en zonder vaarbewijs. Vanuit Appingedam kun je enkele uren of een hele dag genieten van een ontspannen tocht door de natuur en langs mooie dorpen.

Neem alvast een kijkje

Een vaarbewijs is niet nodig. De boten varen maximaal 7 kilometer per uur, waardoor ze goed te besturen zijn. De sloep biedt plaats aan 8 volwassenen en 2 kinderen. Een volle accu is goed voor 6 tot 8 uur varen, afhankelijk van omstandigheden zoals weer en stroming. Dat maakt de sloep geschikt voor zowel korte tochten als een hele dag op het water.

Daarnaast zijn er aantrekkelijke arrangementen te boeken. Van een korte verkenningstocht met picknick tot een compleet verzorgd dagje uit met lunch of borrel – er is voor elke gelegenheid een passend pakket. Het aanbod wordt regelmatig uitgebreid met nieuwe routes en ervaringen.

TIP:
Je kunt ook opstappen bij het Schildmeer of in Meerstad. Op alle locaties zijn verschillende vaarroutes mogelijk, waarbij je zelf kunt kiezen hoe lang en waar je wilt varen. Voor groepen is het mogelijk om meerdere sloepen te reserveren.

  • Dagelijks t/m 31 oktober 2025
Wanneer
t/m 31 oktober
Afstand tot jouw locatie

Hier vind je Stekkersloep

Opstappunt bij Paviljoen Overdiep
Stadshaven 2
9902 DA Appingedam
Plan je route naar Stekkersloep

vanaf jouw locatie

Meer informatie


Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.