Ga naar inhoud

Koningsdag Breezand: Feest voor jong en oud

Breezand

Vier Koningsdag in Breezand met een feestelijke optocht, vrijmarkt, spelletjescircuit en loterij. Een gezellige middag voor het hele dorp – gratis toegankelijk!

Neem alvast een kijkje

Maandag 27 april kleurt Breezand weer oranje! Tijdens Koningsdag organiseert de Koningsdagvereniging Breezand een gezellige en actieve middag voor jong en oud op het terrein van JV de Aap aan de Zandvaart.

Om 12.00 uur start de feestelijke optocht onder muzikale begeleiding door het dorp. Daarna barst het feest los op het terrein met een vrijmarkt en een vrolijk spelletjescircuit voor kinderen. Denk aan een stormbaan en allerlei leuke spellen waar fanatiek aan meegedaan kan worden – meedoen kan tot 15.00 uur.

Voor wie even wil bijkomen is er koffie, thee, limonade en iets lekkers verkrijgbaar. En waag ook een kans bij de loterij, want er zijn mooie prijzen te winnen.

Een middag vol ontmoeting, plezier en dorpsgezelligheid. Iedereen is van harte welkom en de toegang is gratis.

  • Zondag 26 april 2026 12.00 - 15.00 uur
Wanneer
26 april
Afstand tot jouw locatie

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.