Ga naar inhoud

Surf Spot Lauwersmeer - Hoek van de Bant

Eanjum

Hoek van de Bant aan het Lauwersmeer biedt ruimte voor freestyle, wave, speed en freeride, met gratis parkeren en voldoende plek om op te tuigen.

Neem alvast een kijkje

Hoek van de Bant ligt aan het Lauwersmeer. Bij wind uit noord, zuidwest, zuid, zuidoost, oost of noordoost kun je hier verschillende omstandigheden aantreffen.

Bij noordelijke en zuidwestelijke wind zijn er mooie golfjes, maar er zijn ook stukken zonder golven. Voor speedsurfen is westenwind geschikt, omdat deze aflandig is. Bij oostelijke wind staat er bijna over het hele meer een korte golfslag. Alleen onder de wal is het water vlak.

Er is ruim voldoende gratis parkeerruimte. Voor het op- en aftuigen van de zeilen is voldoende ruimte; de ondergrond bestaat grotendeels uit gras.

Voorzieningen: toilet, geen douches.
Waterdiepte: 0,5 tot meer dan 2 meter.
Beginners: matig geschikt.
Stijlen: freestyle, wave, speed, freeride en formula.

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.