Geniet niet alleen van regionale specialiteiten en klassiekers, met uitzicht op de idyllische jacthaven van Oostmahorn
Neem alvast een kijkje
Ons restaurant is genoemd naar het boek āHet raadsel van de waddenā, vertaald van āThe riddle of the sandsā. Dit boek is geschreven in 1903, door Erskine Childers.
Ons restaurant maakt deel uit van Jachthaven Lauwersmeer. Daardoor is er vanuit onze serre, die overgroeid is met druivenranken, altijd wat te zien. Bootjes die aanmeren, mensen die klussen aan hun bootje of gewoon het serene deinende water.Ā
Elke maandag
16.00 - 22.00 uur
Elke dinsdag
gesloten
Elke woensdag
16.00 - 22.00 uur
Elke donderdag
16.00 - 22.00 uur
Elke vrijdag
16.00 - 22.00 uur
Elke zaterdag
11.00 - 22.00 uur
Elke zondag
11.00 - 22.00 uur
Prijzen
Driegangenmenu vanaf:
ā¬Ā 30,00
Diner vanaf:
ā¬Ā 25,00
Hoofdgerecht vanaf:
ā¬Ā 18,50
Betaalmogelijkheden:Contant, PIN, Creditcard
Airconditioning:Ja
Restaurant (voor gasten)Ja
HorecavoorzieningenJa
Garderobe:Onbewaakte garderobe
Blindengeleidehond toegestaan:Ja
Hulphond toegestaanJa
Toegankelijk voor personen met een handicap:Ja
Aangepast voor personen met een handicap :Nee
Voorzieningen voor blinden en slechtzienden aanwezig:Nee
Rolstoel (op aanvraag) beschikbaar:Nee
Parkeerplaats voor personen met een handicap:Nee
Toilet:Rolstoeltoegankelijk toilet, Toilet
Rook en diervrij (i.v.m. Cara):Nee
Toelichting bereikbaarheid OV:Het Raadsel van de Wadden is vanuit Dokkum te bereiken met het OV door de belbus naar de halte "Esonstad" te nemen. Let op: deze dient u minstens een uur van te voren te reserveren.
Toelichting parkeren:Parkeren kan voor het restaurant, waar u gebruik kunt maken van de gratis parkeergelegenheid. Verder zijn er 4 laadpalen beschikbaar voor het opladen van uw elektrische auto.