Ga naar inhoud

Feel Good Live Experience

Oude Niedorp

Zing, luister en geniet mee tijdens een warme muzikale midzomerbeleving in de Ruïnekerk van Oude Niedorp. Popkoor Feel Good neemt je mee van Queen en ABBA tot Bruno Mars.

Neem alvast een kijkje

In de sfeervolle Ruïnekerk van Oude Niedorp brengt Popkoor Feel Good een muzikale reis vol herkenning, energie en gezelligheid. Tijdens de Feel Good Live Experience klinkt muziek van de jaren ’60 en ’70 tot nu, met nummers van onder andere Queen, Fleetwood Mac, ABBA, Kayak, Bruno Mars en The Beach Boys.

De historische muren van de Ruïnekerk, de lange zomeravond rond de zonnewende en de warme koorklanken maken dit tot een bijzondere midzomerbeleving. Een voorstelling om samen van te genieten: luisteren, meezingen, ontmoeten en even helemaal opgaan in muziek.

Wanneer
19 en 20 juni
Prijsinformatie
Vanaf € 17,50
Afstand tot jouw locatie

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.