Ga naar inhoud

Japandag in Hortus Overzee

Den Helder

Ontdek Japanse cultuur, muziek en tradities in de Hortus Overzee Op zondag 5 juli staat de Hortus Overzee in het teken van Japan. Tijdens Japanse Zondag ervaar je de schoonheid van de Japanse cultuur in een unieke botanische setting.

Neem alvast een kijkje

Op zondag 5 juli a.s. staat Hortus Overzee helemaal in het teken van Japan. De eerste editie werd 19 jaar geleden gehouden op 23 juni 2007, en is langzaam maar zeker uitgegroeid tot een ook landelijk zeer gewaardeerd Japans evenement.

Deze dag is een uitje voor onze zintuigen. Kijken, luisteren, voelen, ruiken en zeker ook proeven gaan een paar heerlijke uurtjes samen tijdens de Japandag.

De Japanse tuin bestaat dit jaar 26 jaar. De dag zal rond 12.15 uur in het bijzijn van onder andere de Japanse ambassadeur Michii worden geopend.

Zie je bezoek als een ontdekkingsreis, in alle hoekjes van Hortus Overzee wachten verrassingen. Bewonder Japanse Ikebana (3 verschillende scholen), schilderkunst, ikebana, Japanse thee en snoepgoed, bonsai, Japans ijs, gyoza, muziek op koto, harp en fluit, kyudo boogschutter demonstraties, aikido en iaido, samurai krijgers, boeken, kimono’s, tarotkaarten, keramiek, Japanse bami, temari, antiek, en nog veel meer. Er zijn ook workshops.

Wanneer
zondag 5 juli
Prijsinformatie
Vanaf € 8,00
Afstand tot jouw locatie

Mis niets!

Ontvang het laatste nieuws, de mooiste verhalen en de leukste routes van VisitWadden.