Natuur Knutsel en doe-middag voor volwassenen (vanaf 16 jaar)
Nuis
Laat je inspireren door de kleuren en vormen van de herfst en maak iets unieks van natuurlijke materialen
Neem alvast een kijkje
Na het succes van vorig jaar staat ook dit najaar weer een creatieve herfstmiddag op het programma. Ga aan de slag met materialen uit bos en tuin en ontdek hoeveel moois de natuur te bieden heeft.
Met bloemen, bladeren, boomschors, zaden en vruchten ontstaan de mooiste creaties. Denk aan een sfeervol herfststuk, een decoratief arrangement of een originele kaart. Eigen materialen uit de tuin zijn van harte welkom en kunnen mooi worden verwerkt in een persoonlijk werkstuk.
Er is volop natuurlijk materiaal aanwezig om mee te werken, aangevuld met handige hulpmiddelen en inspirerende voorbeelden.
Heb je zin in een gezellige en creatieve middag? Meld je dan snel aan, want er is plaats voor maximaal 10 deelnemers.
Hier vind je Natuur Knutsel en doe-middag voor volwassenen (vanaf 16 jaar)
Landgoed CoendersborgOudeweg 15, Nuis
9364 PP Nuis Plan je route naar Natuur Knutsel en doe-middag voor volwassenen (vanaf 16 jaar)